تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - جزییات تازه ای از طرح استعدادیابی پرسپولیس

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

جزییات تازه ای از طرح استعدادیابی پرسپولیس/ پنج وعده غذایی و امکان تحصیل

باشگاه پرسپولیس طرح استعدادیابی خود برای تشکیل تیم ب و پشتوانه سازی تیم بزرگسالان خود را آغاز کرده و جزییاتی از این پروژه هم رسانه ای شده اما هنوز به آن شکلی که باید باز نشده است......

سایت هواداران پرسپولیس:

باشگاه پرسپولیس طرح استعدادیابی خود برای تشکیل تیم ب و پشتوانه سازی تیم بزرگسالان خود را آغاز کرده و جزییاتی از این پروژه هم رسانه ای شده اما هنوز به آن شکلی که باید باز نشده است به طوری که در شهرستان ها هنوز کسی نمی داند با ثبت نام در سایت باشگاه پرسپولیس می تواند در تست استعدادیابی تیم ب شرکت کند.

در این میان برخی به هزینه 50 هزار تومانی تست اشاره می کنند و اینکه چرا باشگاه پرسپولیس این هزینه را از آنها می گیرد اما در این خصوص باید رویه مرسوم سال های قبل و مربوط به موارد اینچنینی را متذکر شد؛ اینکه بسیاری از واسطه ها و اشخاص نزدیک به باشگاه با اخذ مبالغ میلیونی فقط زمینه حضور بازیکنان طالب مشهور شدن را در تمرین پرسپولیس فراهم کرده و فقط با وعده تست گرفتن، از این بازیکنان و خانواده هایشان ارقام بالایی را طلب می کردند.

در این میان جالب است بدانید باشگاه پرسپولیس برای جزء به جزء این پروژه برنامه دارد. اولا اگر این تست رایگان برگزار شود هزاران نفر برای تست به محل مورد نظر می روند و آن وقت ساماندهی این تعداد مراجعه کننده غیرممکن خواهد شد و ماه ها زمان می برد. از طرفی هر بازیکنی که در تست قبول شود 50 هزار تومانش را پس خواهد گرفت و در عوض برای او کلی هزینه می شود به همین خاطر قرار است در گروه های 25 نفره از بازیکنان تست گرفته شود. مکان برگزاری این تست هنوز مشخص نیست و باشگاه برای این مهم دو سه ورزشگاه را مد نظر دارد. در این میان بحث امن بودن ورزشگاه محل تست گیری برای باشگاه اهمیت بسزایی دارد چرا که قرار است در زمان تست گرفتن از گروه های 25 نفره هیچ کس جز خود این نفرات در محل نباشد و حتی اطرافیان شان اجازه حضور در محل را ندارند. قرار است یک تیم فنی متعهد از مراجعه کنندگان تست بگیرد که هنوز اسامی این مربیان لو نرفته است اما باشگاه قصد دارد تمام رفتار و حرکات بازیکنان را زیر نظر داشته باشد. در واقع قرار است جدا از بحث فنی، بازیکنان به لحاظ شخصیتی و اخلاقی هم زیر ذره بین باشند تا افراد برگزیده واقعا به کار پرسپولیس بیایند.

بازیکنان برگزیده اما یک سال زیر نظر باشگاه خواهند بود و حتی برای نفرات شهرستانی خوابگاه در نظر گرفته می شود تا تحت نظر باشگاه پرورش یابند. در این میان قرار است روزی سه وعده غذایی و دو میان وعده به نفرات برگزیده داده شده و امکانات تحصیلی و مسائل تمرینی آنها هم به ترتیب فراهم می شود.

با این حال پروژه فوق مثل یک دانشگاه عمل خواهد کرد و از بین بازیکنان برگزیده شاخص ترین ها انتخاب می شوند. باشگاه پرسپولیس که دنبال استعدادهای نابغه می گردد دنبال این است که در این پروژه برای تیم اصلی پشتوانه سازی کند و اگر از تیم ب هر سال یک بازیکن به تیم اصلی برسد آنها به هدفشان رسیده اند. با این حال باشگاه هیچ ضمانتی به بازیکنان تیم ب نخواهد داد که حتما به تیم اصلی برسند و فقط شایستگی هاست که می تواند ملاک ترقی یک بازیکن گمنام طی دو یا سه سال باشد.

به هر حال باشگاه پرسپولیس با اطلاعیه ای که در سایت رسمی اش منتشر کرده این پروژه را بدون واسطه انجام می دهد و ثبت نام در این تست تنها از طریق سایت رسمی باشگاه انجام می شود و راه دیگری ندارد.


تاریخ : یکشنبه 1394/11/11 | 18:17 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24