تبلیغات

بزرگترین کانال پرسپولیس در تلگرام

سایت هواداران پرسپولیس - وضعیت نامشخص سوشا بعد از جلسه با طاهری

لوگوی پرسپولیس

سایت هواداران پرسپولیسسایت هواداران پرسپولیس

وضعیت نامشخص سوشا بعد از جلسه با طاهری


سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس با حضور در تمرین امروز قرمزپوشان نشان داد که با وجود شایعاتی که مبنی بر جدایی او از پرسپولیس وجود دارد علاقمند به ادامه همکاری با قرمزپوشان است......

سایت هواداران پرسپولیس:
 این دروازه بان که فصل دوم خود را در پرسپولیس پشت سر  می گذارد به دلیل جنجال های اخیر ممکن است با یک تصمیم از بالا از حضور در ادامه فصل محروم شود و به همین دلیل پرسپولیسی ها به دنبال حضور بازیکن دیگر در پست او هستند. البته مذاکرات این تیم با گزینه اصلی علیرضا بیرانوند به نتیجه نرسید تا زمزمه های بازگشت مکانی به پرسپولیس به گوش برسد.

بعد از حرف و حدیث های هفته گذشته، مدیران پرسپولیس در این روزها صحبتی درباره سوشا به زبان نیاورده اند و از عملکرد قبلی برانکو هم می شود به این نتیجه رسید که این مربی اعتقادی به حذف شماره یک تیمش ندارد. با وجود این در مورد مکانی همه چیز در ابهام کامل است و در نهایت تصمیم مدیریتی باشگاه موضوع ادامه کار یا قطع همکاری با شماره یک این فصل را به نتیجه خواهد رساند. مکانی که یک هفته جهنمی را پشت سر گذاشته، قطعا در انتظار شنیدن یک خبر خوب از سوی باشگاه است اما مشخص نیست که آیا باشگاه شجاعت ادامه همکاری با وی را دارد یا نه.

پرسپولیس با سوشا فسخ نمی کند؟


در این بین گفته می شود با توجه به اینکه سوشا همچنان تحت نظر است و با قید آزاد شده پرسپولیس قراردادش را فسخ خواهد کرد. با این حال دروازه بان پرسپولیس امروز در تمرین با کادرفنی و سرپرست تیمش به گفتگو نشست و در ادامه به باشگاه رفت تا جلسه ای با طاهری برگزار کند. حرف و حدیث درباره این جلسه تا جایی پیش رفت که خیلی ها آن را به عنوان پایان کار سوشا با پرسپولیس و فسخ قراردادش نام بردند اما حسین عبدی در تلاش است سیاستمدارانه همچنان با این قضیه برخورد کند. او در رابطه با جلسه سوشا مکانی و طاهری و شایعه فسخ قرارداد دروازه بان پرسپولیس گفته: دیدار سوشا و آقای طاهری یک دیدار معمولی است و او بعد از مدت ها دوری از تیم به دیدار ایشان رفته است و در هیات مدیره درباره او جلسه و تصمیم گیری خواهیم کرد.

خود سوشا هم در پایان جلسه در گفتگو با خبرنگاران حرف خاصی به زبان نیاورد و اعلام کرد چیزی درباره ادامه همکاری اش با پرسپولیس مشخص نیست. البته به دشواری می شود تصور کرد او به کار خود در جمع سرخپوشان ادامه دهد.


برچسب ها: سایت هواداران پرسپولیس، پرسپولیس، سوشا مکانی، مکانی،

تاریخ : دوشنبه 1394/10/21 | 15:21 | نویسنده : محسن ابراهیم پور | نظرات
Themes yekmard

سایت هواداران پرسپولیس

کسب درآمد

پرسپولیسی ها این صفحه رو در گوگل محبوب کنین

24